Z historie klubu...

Počátek vzniku týmu se datuje již rok ku 1984, kdy se v Polici nad Metují začaly pořádat populární „odborářské“ turnaje.

Pamětníci si možná vzpomenou na lité boje na polickém kluzišti mezi JZD, Vebou, OSP, Petrovicemi a zaměstnanci města. Se změnami v roce 1989 a také vlivem počasí - s nedostatkem přírodního ledu skončily i tyto druhy společenských akcí v Polici.

Jedinou příležitostí jak se dále aktivně věnovat tomuto sportu  byl toho času ještě nekrytý zimní stadion v Hronově, který se však již tenkrát mohl pyšnit umělým ledem. Ačkoliv sestava týmu prošla od založení k současnosti podstatnými hráčskými obměnami, hlavní idea vzniku týmu zůstala nadále.

I přes vzrůstající úroveň mužstev z Hronova a okolí se týmu daří dosahovat každoročně solidních výsledků a snaží se tak přispívat ke slušné reprezentaci nejen samotného týmu, ale rovněž města Police nad Metují.

Z novodobé historie klubu stojí za zmínku úspěšné sezóny 2009/2010 a dále sozona 2013/2014, kdy se mužstvu podařilo postupit do vyřazovací fáze soutěže a následně obsadit celkové první místo.